درباره ما

آشنايي با سیرنگ (سامانه یکپارچه رزرو و نمایش گروهی پرواز و اقامت):

سامانه تبادل الکترونيک دفاتر پيشخوان دولت، يک فروشگاه تعاوني اينترنتي است که اعضا از طريق آن مي توانند با مراجعه به ويترين کالاهاي تامين شده و قابل تامين، نسبت به خريداري آنها اقدام نمايند و کالاي خود را در محل دفتر دريافت کنند. بهاي کالاهاي عرضه شده در اين فروشگاه، طبق نرخ مصوب تامين کننده آن براي توزيع در مراکز فروش دفاتر خصوصي تعيين مي گردد.

نشاني: تهران - خيابان شهيد بهشتي - خيابان شهيد مفتح - کوچه هشتم - پلاک 8 - واحد 3

تلفن سایت:

پشتیبانی رزرو:

02141181

09378090100

نمابر:  89786965 (021)
پست الكترونيكي: INFO@DOORBORD.IR
صاحب امتياز: دکتر زهير طيب - شرکت جهان گشت سیرنگ

ماليات:
ماليات بر ارزش افزوده به ماخذ 9 درصد بهاي کالا توسط تامين کننده اخذ و به حساب ذيربط واريز مي گردد. پرداخت ماليات اجناس خريداري شده صريحاً در فاکتور خريد قيد ميگردد.

اعتبار قيمت ها:
قيمت هاي مندرج در سايت همواره روزآوري شده و اعتبار دارند. در صورتي که مغايرتي در نرخ خريد رخ دهد، موضوع بلافاصله از طريق پست الکترونيکي / تلفن به اطلاع خريدار رسانده مي شود و مبلغ پرداختي عيناً به حساب خريدار برگشت داده مي شود.فرايند اين کار، تماماً غيرحضوري و الکترونيکي خواهد بود.

لغو خريد:
با توجه به فرايند آنلاين سفارش گذاري، لغو خريد تا قبل از بسته بندي و ارسال کالا با پيگيري تلفني امکان پذير است. در اين صورت، ضمن لغو فاکتور خريد، وجه پرداختي به حساب خريدار برگردانده مي شود. فرايند اين کار، تماماً غيرحضوري و الکترونيکي خواهد بود.

 

برچسب ها {{item}}